MÁTE DALŠÍ DOTAZY?

NAPIŠTE MI, RÁDA VÁM JE ZODPOVÍM

Jak se k vám mohu objednat?

Doporučuji se objednat co nejdříve po stanovení termínu svatby a rezervovat si termín na zkoušku. Datum zkoušky stanovíme 2-4 týdny před svatbou.

Můžete se se mnou spojit telefonicky nebo napsat na WTSUP, mobil: 777629188, pro rychlejší domluvu. Kontaktovat mne lze i přes Facebook www.facebook.com/klaraalba.mua, Instagram www.instagram.com/klaraalba.muaa e-mai: klaraalba.mua@gmail.com 

Kde a jak bude probíhat zkouška?

Doporučuji konzultační a zkušební sezení, abychom společně vybrali nejlepší vhodný typ líčení a svatebního účesu, a tak vám pomohla najít klid v duši před velkým dnem D. 

Zkouška probíhá, pokud nebude domluveno jinak, v krásném prostředí našeho moderního ateliéru v historickém centru Prahy 1, dobře dosažitelném tramvajemi a metrem B. 

Ale teď již k pleti. Každá pokožka je jiná, proto je důležité použít techniku líčení a speciální makeup, který zachová svou kvalitu po celý den a bude vypadat skvěle na fotografiiích a videu. 

Před použitím probereme váš typ pleti a domluvíme se na typu líčení. Používám širokou škálu profesionálních výrobků, mé oblíbené značky jsou MAC, Makeup Forever, Note, Nars, Chanel, Dior, ABH a další.

Nafotíme Před a Po, abychom viděli, jak makeup vypadá na fotce. Na přání klientky mohu dané fotografie na památku ze zkoušky zaslat na WTSUP nebo e-mail.

Domluvíme spolu další detaily ohledně blížící se svatby.

Ze zkoušky odejdete nalíčená.

Kolik stojí svatební líčení?

Nabízím různé balíčky. Přesná nabídka je v Ceníku.

Nejčastěji nevěsty volí balíček KOMPLET.

V ceně je Zkouška svatebního líčení a účesu a v den svatby svatební makeup a účes na místě svatby, pírka do vlasů a vlásenky, když je potřeba, též vlasová podložka. Lze se dohodnout na lepení řas – celých, nebo trsů.

V ateliéru vám nabídneme kávu a čaj. 

Mám svatbu mimo Prahu, dorazíte za mnou a kolik bude stát cestovné?

Po Praze dojíždím na místo zdarma. Pokud je svatba mimo Prahu, počítám si za dobu strávenou v autě a benzín cestovné 6,- Kč/km.

Nebo se lze dohodnout jinak.

Mohu si objednat u vás účes?

Ano, mám za sebou speciální kurzy zaměřené právě na úpravu svatebních účesů.

Záleží na vás, jaký si zvolíte. Sofistikovaně hladký, boho, glamour vlny, rovný, nedbalý drdol, klasický drdol.

Doporučuji zvolit účes vhodný k šatům, místě svatby a osobnosti člověka. Volte takový, v jakém se budete cítit svá. Sponky, vlásenky a vlasová podložka je v ceně účesu, zůstávají vám.

Mám v ateliéru výběr zdobných spon, věnců a květin do vlasů, je možné se dohodnout na zapůjčení, nebo zakoupení.

Ve svatební den mne budete líčit na místě svatby?

Ano, přijedu na místo Vámi určené. 

Pokud se svatba koná mimo Prahu, domlouvím se s vámi na cestovném.

Mám svou kadeřnici, která se postará o svatební účes, chtěla bych jen svatební líčení, je to možné?

Ano, samozřejmě.

Nevím jaký závoj a jaké náušnice si mám vybrat!

Nevadí, od toho jsem zde pro vás. Byla jsem 6 let manažerkou v dámském luxusním boutique v Německu a dobře vím, co ženě sluší. Ráda vám poradím. V našem ateliéru máme několik typů závojů a náušnic k vyzkoušení.

Nalíčíte a učešete i svatebčanky, družičky, maminky?

Ano, nalíčím a vytvořím účes i svatebčankám, cenu za osobu najdete v ceníku. Makeup a účes není tak časově náročný, jako ten pro nevěstu, ale i tak je dobré počítat ca. 60 minut na osobu.

Pokud se jedná o více jak tři svatebčanky, tak mne na svatbu doprovází další kvalifikovaná certifikovaná kolegyně na pomoc.

Co mohu pro svou pleť udělat?

Nevěsta by měla navštívit kosmetičku na hloubkové čištění pleti s dostatečným odstupem dní před svatbou. Doporučila bych se domluvit ještě na jednom, rozmazlovacím, termínu, pár dní před dnem D a nechat si doupravit, popřípadě obarvit obočí.

Neznám zatím přesný počet osob, které bude potřeba upravit.

Pokud je svatba ještě daleko, tak to prozatím není důležité. Zůstávám s nevěstou v kontaktu, takže stačí změny průběžně hlásit a ještě týden před svatbou si vše potvrzujeme. Kolik osob, jaké úpravy a znovu si potvrzujeme čas mého příjezdu.

Nevím, jaký si mám zvolit účes.

Pokud máte zkoušku, tak to nevadí. Spolu se dohodneme na tom nejlepším možném účesu vhodný pro váš velký den.

Pokud zkoušku nemáte, tak si vždy vyžádám aktuální foto vlasů a případně váš návrh, jaký účes by se vám líbil a detaily domlouváme na telefonu. Mám tři  česací panny různých barev a délek vlasů, mohu si jakýkoliv účes vyzkoušet předem, event. poslat foto. 

DOPORUČENÍ ANO! & NE! PŘED SVATBOU

ANO!

 • Určitě si udělat včas termín u kosmetičky nejen na dobarvení a úpravu obočí, ale nechat si poradit, jakou hydratační masku, peeling, používat, jak na péči o pleť aby byla v den D jemná a zářivá 

 • Umýt vlasy den před svatbou, nemýt v den D! Vysoušení zdržuje a vlasy jsou opravdu náročné na úpravu

 • Nechat se rozmazlovat

 • Dostatek spánku 

 • Klid, klid, klid

 • Nezapomenout se v den svatby alespoň trošku najíst a tělu dodat dostatek tekutin, aby se vám neudělalo z nervozity špatně.

NE!

 • Nestresovat se do poslední možné chvíle

 • Nepít přemíru alkoholu v předvečer oslavy, obličej může působit natekle a unaveně

 • Nemýt vlasy ve svatební den

 • Netrhat obočí v den D

 • Nadretní chloupky netrhat pinzetou, ani neodstraňovat voskem či pastou. Na místě často vznikají pupínky a pokožka je podrážděná. Toto řešit 2 týdny před svatbou.

 • Neexperimentovat s barvou vlasů a barvou obočí. Jít na jistotu.